HAKKIMIZDA
VİENZA HOME HAKKIMIZDAVienza Home, Türkiye’nin genel yapısını ele alan servis ve hizmet ağı aracılığıyla müşteri memnuniyeti bazlı çalışan bir markadır. Dünya çapındaki konsept tasarım fikirlerini ürünlerine en özgün tarzla sunan Vienza Home, yılların deneyimini başarılı ekibi sayesinde sürdürmektedir. Her tarz beğenilere seslenen tasarımcı ekibiyle rahatlık, kalite, sağlamlık, şıklık ilkelerini baz alan markamız, birbirinden geniş ürün yelpazesi ile modern ve yenilikçi anlayışı evinize kadar taşımaktadır. Kalitenin estetikle buluşma adresi Vienza Home, A’dan Z’ye evinizi yenileyecek olan ürün kartelası ile siz değerli müşterilerin beğenisine sunuluyor.
VİZYON


Dünya anlayışını benimseyen yenilikçi ve duyarlı tasarımcıların, gelecek ön görüsü ile kalite, şıklık, konfor ilkelerinin harmanladığı markamızın iç yapısı durmaksızın gelişmekte, daima yenilikçi bir akıl ile ileriye adım atmaktadır.
MİSYON


Var olan tarzını yaşam alanına taşımak isteyenler için en doğru seçim olan Vienza Home, konforu kalite ile birleştirerek konsept ve dünya mağazacılığını değerli müşterilerinin memnuniyeti doğrultusunda sunmaktan gurur duymaktadır.